AudioPhool

Comments

  • Switch upgradebyPatrick Halff:Beste Hans, Ik dacht dat ik alles wel in huis had voor het allerbeste geluid dat een mens zich maar…Sep 30, 06:38
  • Roon Music ServerbyChiel Moes:Hoi Hans, Na enkele weken met deze music server gespeeld te hebben wil ik je melden dat mijn enthousiasme onverminderd…Sep 19, 18:30
  • OCXO ClockbyJose:Hi Hans, I am writing to thank you and let you know that everything went well. What I did not…Jul 13, 00:12
  • Multi Meraki testbyCédric:Voici 2 semaines que j’écoute le meraki ms 220 tweaké. Je l’ai d’abord écouté seul pour comparer le ms220 tweaké…Jun 16, 09:10
  • Multi Meraki testbyadmin:Hi Michael, It’s performed by the Fine Arts Quartet. It’s a 24/192 recording. Bye, HansMay 24, 19:48
  • Multi Meraki testbyJosef:Hi Hans, I made good power cables to your silver PSU. With two Meraki OCXO switches I have been playing…May 23, 23:19
  • Multi Meraki testbyMichael Christ:Hi and good morning! Could you provide the interpret of the Beethoven piece of music? Thx, MichaelMay 22, 05:01
  • SFP: multi or single modebyBram:Hallo Arjan, je hebt hiervoor het volgende nodig: – 2x Cisco Meraki 220 (1 voor in de meterkast en 1…May 5, 07:22
  • SFP: multi or single modebyarjan:Hoi Bram, ik wil dit ook eens proberen ik heb de MS220 , kun jij me vertellen wat ik nodig…May 3, 09:47
  • OCXO ClockbyJluc:Hi Hans I received the Switch with the basic upgrade and OCXO clock and the result is amazing on linear…Apr 19, 10:18
  • OCXO ClockbyBernd:Hi Hans, Now after the first week I can already say that it is a major improvement to the unmodified…Apr 1, 10:12
  • SFP: multi or single modebyBram:Dit is zo veel beter! Het verschil vind ik wonderbaarlijk groot. Gr, BramMar 28, 15:07
  • Switch upgradebyFaas:Beste Hans, veel dank voor het fraaie werk. Het is een flinke upgrade van mijn stereo. Ik was nog niet…Mar 20, 10:16
  • Multi Meraki testbyJack:Hallo Hans, Op je site las ik de test met de 2 gemodificeerde Cisco Meraki’s. Nu had ik al in…Mar 11, 20:08
  • Switch upgradebyRaymond:Hallo Hans, Ik heb vandaag de ‘Alu’ voeding gebruikt op de upgraded meraki en deze combinatie bevalt me nu erg…Mar 8, 09:51
  • Roon Music ServerbyMichiel Jansen:Ha Hans, De music server speelt fantastisch, heel natuurlijk zonder enig digitaal randje, erg dynamisch, neutraal, goede timing, dit in…Feb 17, 22:07
  • Cisco Meraki Upgradebyj.s.:i just got 2 upgraded meraki switches, everything is ok. before it i tried sotm with internal clock, i dint…Feb 16, 13:07
  • Switch upgradebyBram:Hallo Hans, Nog bedankt dat ik je upgraded Meraki switch een paar dagen mocht lenen om een goede vergelijk te…Jan 24, 11:07